WYBIERZ PRODUCENTA
Urban Arrow

Holenderski Urban Arrow jest liderem rynku rowerów towarowych o przeznaczeniu rodzinnym i biznesowym

Urban Arrow od 2011 roku wyznacza najwyższe standardy w zakresie designu rowerów towarowych ze wspomaganiem elektrycznym. Rewolucyjny Urban Arrow Family o aluminiowej ramie i lekkiej skrzyni z rozszerzonego polipropylenu (EPP) podniósł bardzo wysoko poprzeczkę w zakresie bezpieczeństwa i komfortu przewożonych dzieci.

Rower ten szybko stał się hitem sprzedażowym i dzięki wciąż wprowadzonym innowacjom oraz bogatej ofercie akcesoriów pozostaje dla wielu osób pierwszym wyborem wśród modeli rodzinnych.

produkty Urban Arrow w naszym sklepie
Riese & Müller

Oczywisty wybór dla wymagających najwyższej jakość
i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych

Riese&Müller to niemiecki producent, znany niegdyś przede wszystkim z produkcji wysokiej klasy rowerów trekkingowych. Rozgłos przyniosła mu odważna decyzja by całkowicie zmienić profil produkcji i jako pierwsza firma w Europie skoncentrować się wyłącznie na produkcji rowerów elektrycznych klasy premium.

W ostatnich latach oferta Riese&Müller poszerzyła się o szeroki wybór rowerów towarowych o absolutnie unikatowych cechach. Riese&Muller to klasa sama dla siebie.

produkty Riese & Müller w naszym sklepie
Muli Cycles

Rower, który najlepiej opisuje słowo: smart. Niewiele jest rowerów towarowych zaprojektowanych z podobną pomysłowością i wykonanych równie starannie

Kiedy wydawało się, że w świecie rowerów towarowych nic już nowego się nie wydarzy, a wszystkie nowe konstrukcje będą tylko odtwarzaniem dobrze znanej płyty, nagle pojawił się Muli. W ciągu kilku lat ten kompaktowy rower o możliwościach porównywalnych z pełnowymiarowymi konstrukcjami zaskarbił sobie grono wiernych fanów.

Dzięki Muli nie musisz już przejmować się deficytem miejsca do przechowywania roweru towarowego. Muli to także odpowiedź na potrzeby osób, które chciałyby częściej zabierać swój rower w podróż. Dzięki długości wynoszącej tylko 196cm Muli daje się przewozić na tylnym haku samochodu i bez problemu wjedzie do pociągu.

produkty Muli Cycles w naszym sklepie
Babboe

Dla wszystkich którzy szukają dobrego roweru towarowego w przystępnej cenie

Firma Babboe powstała w 2006 roku z inicjatywy kilkorga rodziców, którzy sami wcześniej poszukiwali sprzętu dobrej jakości, ale dostępne na rynku rowery uznali za zbyt drogie. W ciągu dwóch pierwszych lat pracy wspólnie z zewnętrzną firmą inżynierską opracowany został trójkołowy Babboe Big, a w dalszej kolejności dwukołowy Babboe City.

Z czasem oferta została poszerzona w imponujący sposób, obejmuje dziś zarówno szereg modeli z klasycznym napędem, jak i budżetowe modele elektryczne z silnikiem w tylnej piaście i modele serii Mountain z silnikami centralnymi Yamaha.

Carqon

Pojazd, który doda Twojej rodzinie skrzydeł w codziennym przemierzaniu miejskich przestrzeni

Carqon łączy w sobie lata doświadczenia Holendrów w projektowaniu rowerów towarowych z najnowszymi trendami technicznymi w tej dziedzinie. Długo można wymieniać: aluminiowa rama, skrzynia z tworzywa, amortyzowany widelec przedni i sterowanie oparte na linkach zamiast drążka sterowego. Do tego silnik Bosch Cargo Line o wysokim momencie obrotowym.

Ale parametry techniczne to nie jedyne co wyróżnia Carqona, to także dopracowany design i jakość wykonania. To wszystko powoduje, że Carqon jest doskonałym wyborem dla szukających niezawodnego roweru z wyższej półki, który z powodzeniem zastąpi auto przynajmniej w części podróży.

produkty Carqon w naszym sklepie
Bullitt

Bullitt to coś więcej niż rower towarowy, to maszyna o potężnych możliwościach, ale także styl życia

Tego że Bullitt jest wyjątkowym rowerem nie trzeba nikomu udowadniać. Jego trwałości dowodzą tysiące kurierów na świecie, którzy każdego dnia wyciskają z Bullitta ile tylko się da. Nic dziwnego że jego legenda żyje, a rowery tej marki, rodem z Kopenhagi, można zobaczyć na całym świecie. Oprócz kurierów przekonało się do Bullitta także wielu użytkowników rodzinnych.

Producent nie przestaje doskonalić tego modelu i stale zaskakuje. W ostatnim czasie do oferty dołączył Bullitt X, wydłużony w stosunku do klasycznego o 22cm.

Bakfiets.nl

Holenderski klasyk, jego charakterystyczna pudełkowata skrzynia wciąż pozostaje ikoną roweru towarowego

 

Bakfiets to po prostu holenderska nazwa roweru ze skrzynią. Przez wiele lat Bakfiets.nl dominował niepodzielnie na ulicach holenderskich miast. Wciąż zachowuje renomę pierwszej firma, która wpadła na to by odświeżyć znane jeszcze na przełomie XIX i XX wieku rowery cargo i dostosować je do nowych czasów, w tym do wożenia dzieci.

30 lat później wciąż zjeżdżają z taśmy produkcyjnej kolejne rowery tej marki, mimo że zachowała swój tradycyjny design, to technicznie wiele się w ich produkcji zmieniło. Jedno pozostaje stałe: ogromna troska o jakość. Rowery Bakfiets.nl są naprawdę dopracowane w każdym calu.